Підвісна лампа Endon Vienna 73108

- В наявності
- Код: 74325771
45 864 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Endon Vienna 73108. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність приміщень. Ідеальні для вітальні, спальні, кухні чи офісу, вони можуть додати елегантності і стилю кожному інтер'єру. Один з унікальних моделей у цій категорії - Endon Vienna 73108, який вражає своїм класичним дизайном і високою якістю виконання. Світлові параметри. Endon Vienna 73108 - це підвісна лампа, яка забезпечує відповідне освітлення завдяки максимальній потужності лампочки 40W. Лампа має одне джерело світла, що ідеально підходить для створення затишної...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 41 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 45 864 ₴

