Підвісна лампа Italux Fanda Pnd-31882-3A-Gd-Amb (Pnd318823Agdamb)

- В наявності
- Код: 185042708
9 528 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
У комплекті ви отримаєте. Лампу Italux FANDA PND-31882-3A-GD-AMB (1 шт). БЕЗКОШТОВНО 🎁 надзвичайно м'яку мікрофібру 🎁 для, зокрема, скла. FANDA Лампа підвісна 3 золотий Italux PND-31882-3A-GD-AMB + серветка БЕЗКОШТОВНО. Лампа підвісна Fanda. Легка регуляція висоти. Можливість регулювання висоти лампи дозволяє її безмежне використання в будь-якому просторі. Тому довжину кабелю в лампі підвісній Fanda без жодних проблем можна відрегулювати під час монтажу лампи. Завдяки цій функції, ідеально освітите простір там, де це потрібно. FANDA Лампа підвісна 3 золотий Italux...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 45 см |
| Додаткова інформація | З датчиком руху |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 528 ₴

