Лампа підвісна Altavola LED квадрати No.1x40 In 4K чорна димована La079X_40_In_4K_Black_Dimm

- В наявності
- Код: 145536708
11 535 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Altavola Design Лампа Підвісна Світлодіодні Квадрати No. 1 X 40 In 4K Чорна Регульована. Лампи стельові - це невід'ємний елемент інтер'єру, надаючи йому характеру та впливаючи на атмосферу. Вони можуть перетворити звичайне приміщення на елегантний простір, наповнений теплом і шармом. Обираючи відповідну лампу, ми можемо легко налаштувати освітлення під різні потреби та вподобання. Одним з видатних продуктів у цій категорії є Altavola Design Лампа Підвісна Світлодіодні Квадрати No. 1 X 40 In 4K Чорна Регульована, яка пропонує сучасний дизайн та передові функції. Ефективність і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25 Вт |
| Марка | Altavola design |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Ledowe Kwadraty |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 11 535 ₴

