Лампа підвісна King Home Monete Single золота метал Jd86531Gold

- В наявності
- Код: 96427855
11 758 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
King Home Лампа підвісна Monete Single Золота Метал Jd86531.Gold (Jd86531Gold). Стельові світильники відіграють надзвичайно важливу роль в оформленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Правильно підібрана лампа не тільки освітлює простір, але й впливає на атмосферу в приміщенні. Серед доступних пропозицій особливо варто звернути увагу на підвісні лампи, які додають елегантності та сучасності. Прикладом є модель Monete Single від King Home, що характеризується золотим оздобленням, яке ідеально вписується в актуальні тренди оформлення. Стиль і матеріали. Лампа...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 27 см |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 30 Вт |
| Мoдель | Monete |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | 2G11 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 758 ₴




