Лампа підвісна Argon Vermont (3951)

- В наявності
- Код: 145535469
16 049 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Vermont Lampa Wisząca (3951). Argon Vermont Lampa Wisząca (3951). це елегантний елемент освітлення, який чудово вписується в сучасні інтер'єри. Завдяки своєму мінімалістичному стилю та високій якості виконання, ця лампа не тільки забезпечує світло, але й збагачує естетику приміщень. Ідеально підійде для різних просторів, таких як. вітальня. чи. спальня. , пропонуючи функціональність і елегантність в одному. Енергоефективність. Модель. Argon Vermont Lampa Wisząca (3951). це відмінний вибір для людей, які шукають. енергоефективні. рішення. Лампа є...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 100 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 18 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | VERMONT |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100 мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 049 ₴

