LED лампа Azzardo Solvent R Smart 60 42W 3280lm 3000-6000K сіра AZ3971

- В наявності
- Код: 100915751
14 159 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo LED Solvent R Smart 60 42W 3280lm 3000-6000K сірий. Люстри є ключовим елементом інтер'єру, який не тільки забезпечує належне освітлення, але й додає характеру та стилю приміщенню. Різноманітність доступних моделей дозволяє підібрати люстру до будь-якого типу оформлення та приміщення – від сучасних віталень до класичних спалень чи функціональних кухонь. Світлова ефективність та економія енергії. Azzardo LED Solvent R Smart 60. це підвісна лампа, яка вирізняється своєю вражаючою потужністю 42W. та можливістю випромінювати аж 3280 люменів. Завдяки цьому...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 60 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 42 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 14 159 ₴

