Люстра AZzardo BRINA 6-лампова LP9003-6 CH

- В наявності
- Код: 37037065
21 443 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
AZzardo 6pł BRINA LP9003-6 CH. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи як функціональності, так і естетики. У цій категорії ви знайдете широкий вибір моделей, які підходять для різних приміщень – від вітальні, через спальню, до кухні. Сьогодні ми хочемо представити один з видатних продуктів – підвісна лампа BRINA 6 від AZzardo. Висока світлова ефективність. Люстра BRINA 6 характеризується великою світловою ефективністю. Вона оснащена шістьма джерелами світла, кожне з максимальною потужністю 7W. Завдяки технології LED лампа випромінює...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 9 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 35 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 7 Вт |
| Марка | Azzardo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 21 443 ₴

