Лампа підвісна LUCES EXCLUSIVAS Tome LE41511

- В наявності
- Код: 107934816
23 372 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS TOME SMART Лампа підвісна. Люстри є ключовим елементом кожного інтер'єру, забезпечуючи не лише відповідне освітлення, але й виконуючи важливу декоративну функцію. Вибір відповідної люстри може суттєво вплинути на атмосферу в приміщенні, додаючи йому стилю та елегантності. Серед багатьох доступних на ринку моделей виділяється LUCES EXCLUSIVAS TOME SMART Лампа підвісна, яка поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Сучасне освітлення. LUCES EXCLUSIVAS TOME SMART Лампа підвісна - це відмінний вибір для людей, які цінують сучасний стиль і...
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 60 см |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50 Вт |
| Матеріал | Акрил |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K |
- Ціна: 23 372 ₴

