Лампа стельова Altavola Led Оkręgi біла La075 Co3_80_In_4K_White

- В наявності
- Код: 124318928
27 413 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа Кільця LED - додайте сучасності вашій архації. LED Кільця від Altavola Design - це лампа з одного боку, що вражає простотою форми своїх геометричних абажурів, а з іншого - іронічно привертає увагу своїм вишуканим виглядом. Поєднання силікону з алюмінієм надає лампі сучасний, дещо індустріальний вигляд, який позитивно впливає на всю архацію. LED кільця, доступні в багатьох варіантах, можуть використовуватися поодинці — як світловий акцент на сходах або над столом у високій вітальні, або в більшій композиції, наприклад, у громадському просторі. Завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 80 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Ledowe Okręgi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 27 413 ₴

