Лампа підвісна Azzardo Taurus MD2050-4 червона

- В наявності
- Код: 15413025
25 248 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Taurus MD2050-4 Red. Люстри - це невід'ємний елемент оформлення інтер'єру, який впливає на атмосферу і функціональність приміщення. Серед них виділяється Azzardo Taurus MD2050-4 Red, підвісна лампа, яка поєднує в собі сучасний дизайн і високу якість виконання. Ідеальна для різноманітних просторів, таких як вітальня, спальня чи коридор. Потужність і ефективність освітлення. Лампа Azzardo Taurus MD2050-4 Red оснащена 4 джерелами світла, що забезпечує відмінну яскравість і рівномірне освітлення приміщення. Кожне з цих джерел може використовувати лампочки з максимальною потужністю...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 62 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 25 248 ₴

