Світильник Italux Evans Pnd-94981-4B-Gd Pnd949814Bgd

- В наявності
- Код: 185042714
26 888 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра LED 33W EVANS PND-94981-4B-GD Italux. Основна інформація. Виробник: Italux. Серія: EVANS. Символ: PND-94981-4B-GD. Розміри пропонованого продукту. Висота (см): 29. Діаметр (см): 55. Загальна висота (см): 142. Параметри продукту. Колір: Жовтий і золотий. Основний матеріал: Сплав металів. Додатковий матеріал: Скло, Кераміка. Живлення (В): 220-240. Тип живлення: Мережеве. Ступінь захисту: IP20. Кількість джерел світла: 1. Колір/тип абажура: Опал, Керамічний, Прозорий, Скляний. Параметри джерела світла. Світловий потік (LM): 3950. Колірна температура (K): 3000. Тип патрона:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Матеріал | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | G |
| Размеры | |
| Висота | 142 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 55 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 33 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 26 888 ₴

