Лампа By Rydens 4200970-5503

- В наявності
- Код: 97863136
31 836 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
By Rydens 4200970-5503. Підвісна лампа. By Rydens 4200970-5503. це сучасне рішення, яке чудово вписується в актуальні тренди оформлення. Її елегантний дизайн та функціональність роблять її ідеальним вибором для тих, хто шукає стильні освітлювальні аксесуари. Завдяки використанню високоякісних матеріалів та ефективних джерел світла, ця лампа не лише прикрасить інтер'єр, але й сприятиме створенню затишної атмосфери в офісі чи інших приміщеннях. Енергоефективність. Однією з найважливіших переваг цієї моделі є її ефективність...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 58 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 58 см |
| Максимальна потужність лампочки | 20 Вт |
| Мoдель | SPLENDOR |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 31 836 ₴


