Лампа підвісна Altavola Design Led Оkręgi No. 2 100см чорна 4K La074P_100_In_4K_Black

- В наявності
- Код: 145536693
30 104 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Altavola Design Лампа підвісна LED Кільця No. 2 100 см в 4K Чорна. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й впливаючи на естетику приміщення. Лампа підвісна. Altavola Design, з серії LED Кільця, це відмінний вибір для тих, хто прагне сучасного та елегантного джерела світла. Ефективність освітлення. Лампа підвісна. Altavola Design оснащена технологією SMD LED, яка забезпечує ефективне та енергоощадне освітлення. Випромінює 4700 люменів, що гарантує потужне та яскраве світло, ідеальне для різноманітних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 100 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Ledowe Okręgi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K |
- Ціна: 30 104 ₴

