Лампа підвісна Ummo Potrójna Plaat A 3L 3Xe27 чорна Pll322P0

- В наявності
- Код: 145536934
28 857 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ummo Лампа Підвісна Потроєна Plaat A 3L 3Xe27 Чорна (Pll322P0). Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер і функціональність. Цього разу представляємо. Ummo Лампа Підвісна Потроєна Plaat A 3L. , відмінне рішення для тих, хто шукає стильне та ефективне освітлення для своєї кухні. Унікальні параметри світла. Лампа підвісна має. три джерела світла. , які забезпечують відмінне освітлення простору. Завдяки використанню лампочок з різьбленням E27, лампа є надзвичайно універсальною, дозволяючи використовувати як лампочки LED, так і...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 60 см |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 15 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 28 857 ₴



