Підвісна лампа ENDON INDARA 71345

- В наявності
- Код: 65700750
34 106 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ENDON Лампа підвісна INDARA - 71345. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише відповідну яскравість, але й створюючи атмосферу, яка впливає на наше самопочуття. Залежно від стилю та типу лампи, їх можна застосувати в різних приміщеннях, від віталень до спалень. Однією з моделей, яка вирізняється на фоні інших, є. ENDON Лампа підвісна INDARA - 71345. Світлова ефективність. Стельова лампа ENDON INDARA оснащена. 5 джерелами світла, що забезпечує відмінне освітлення навіть більших приміщень. Кожне джерело світла може мати...
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Клас енергоспоживання | E |
| Основні | |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 68 см |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
- Ціна: 34 106 ₴

