Підвісна лампа Eglo Antelao 39284

- В наявності
- Код: 48113036
31 652 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Antelao 39284. Люстри відіграють ключову роль у кожному інтер'єрі, не лише забезпечуючи освітлення, але й додаючи характеру та стилю приміщенням. Можуть використовуватися в різних місцях, таких як вітальня, кухня, спальня чи коридор, надаючи їм відповідний клімат. Завдяки різноманітним візерункам і матеріалам, люстри можуть стати центральною декоративною точкою в кожному домі. Параметри світла. Лампа. Eglo Antelao 39284. оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 32W. Завдяки використанню LED-лампи, лампа випромінює світло з яскравістю та кольором...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 9 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 32 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 31 652 ₴

