Підвісна лампа Step Into Design Sticks чорна St100110Black

- В наявності
- Код: 74474216
37 452 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Sticks Czarna St 1001 10 Black. Люстри є ключовим елементом інтер'єру, який не тільки забезпечує належне освітлення, але й підкреслює характер приміщення. Завдяки своїй різноманітності, люстри можуть використовуватися в різних кімнатах, таких як вітальня, спальня, кухня чи їдальня. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Step Into Design Sticks Czarna St 1001 10 Black. Технічна специфікація. Ця дизайнерська підвісна лампа вирізняється своїми технічними параметрами. Кількість джерел світла становить 10, що забезпечує...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 107 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 100 см |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 20 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 37 452 ₴


