Підвісна LED лампа Altavola shape окрегі LA085P_120_IN_3K_WHITE

- В наявності
- Код: 102389380
77 083 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа Кільця LED - додайте сучасності вашій арматурі. LED Кільця від Altavola Design - це лампа з одного боку, що вражає простотою форми своїх геометричних абажурів, а з іншого - іронічно привертає увагу своїм вишуканим виглядом. Поєднання силікону з алюмінієм надає лампі сучасний, дещо індустріальний вигляд, який позитивно впливає на всю арматуру. LED кільця, доступні в багатьох варіантах, можуть використовуватися поодинці — як світловий акцент на сходах або над столом у високій вітальні, або в більшій композиції, наприклад, у громадському просторі. Завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 120 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 77 083 ₴

