Підвісна лампа Ummo BORRA B 3P BRB331P3 UO0196

- В наявності
- Код: 135385225
30 301 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ummo BORRA B 3P Wisząca BRB331P3. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи їм унікальний клімат і функціональність. Вибір відповідної люстри може значно вплинути на вигляд і атмосферу приміщення. Сучасні люстри, такі як Ummo BORRA B 3P Wisząca BRB331P3, є не лише джерелом світла, але й елементом декору, який привертає увагу і підкреслює стиль інтер'єру. Технічні параметри і джерела світла. Ummo BORRA B 3P Wisząca BRB331P3 оснащена 3 джерелами світла, що забезпечує відмінне освітлення простору. Кожне з цих джерел може...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 30 см |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 36 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 30 301 ₴

