Підвісна біла лампа Ummo Sallo A G9 Saa111P0

- В наявності
- Код: 145536939
25 313 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ummo Lampa Wisząca Sallo A G9 Біла (Saa111P0). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи відповідне світло і створюючи атмосферу в різних приміщеннях. Вибір відповідної люстри може значно вплинути на комфорт і естетику приміщення. Ummo Lampa Wisząca Sallo A G9 Біла. це відмінна пропозиція для осіб, які шукають сучасне і стильне освітлення. Витривалість світла. Ummo Lampa Wisząca Sallo A G9 Біла. оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 12W, яке забезпечує достатнє освітлення простору. Завдяки застосуванню...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | A&G |
| Размеры | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 31 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 12 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 25 313 ₴



