Підвісна лампа Ummo BORRA B 3L сучасна BRB331PL UO0195

- В наявності
- Код: 135385219
30 301 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ummo BORRA B 3L Wisząca BRB331PL. Люстри відіграють ключову роль у кожному інтер'єрі, будучи не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом. Тип і стиль люстри можуть повністю змінити характер приміщення, надаючи йому відповідний клімат і атмосферу. Тому так важливо вибрати відповідну люстру, яка не лише виконуватиме свої освітлювальні функції, але й впишеться в стилістику інтер'єру. Світлові параметри та ефективність. Ummo BORRA B 3L Wisząca BRB331PL. це відмінний вибір для тих, хто шукає сучасне та елегантне освітлення...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 60 см |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 36 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 30 301 ₴

