Підвісна лампа Azzardo Selena 2 Az2284 Md2335M

- В наявності
- Код: 80129101
10 223 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Stelaż Selena 2 Az2284 (Md2335M). Люстри є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, впливаючи як на функціональність, так і на естетику приміщення. Вони можуть виконувати роль основного джерела світла, а також тонкого декоративного акценту. Одним з видатних продуктів у цій категорії є Azzardo Stelaż Selena 2 Az2284, який поєднує в собі сучасний дизайн і високу якість виконання. Параметри світла та ефективність. Обговорювана люстра пропонує одне джерело світла з максимальною потужністю 60W, що робить її відмінним вибором для багатьох приміщень. Завдяки застосуванню...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 121 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 121 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 10 223 ₴

