Підвісна лампа Lucide Toledo 3Xe27 744050362

- В наявності
- Код: 91551200
20 196 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide Toledo 3Xe27 Лампа підвісна 744050362. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер і функціональність. Ідеально підходять для різних приміщень – від віталень, через кухні, до спалень. Серед багатьох доступних варіантів, Lucide Toledo 3Xe27 Лампа підвісна 744050362. вирізняється своїм сучасним стилем і високою якістю виконання, що робить її відмінним вибором для будь-якого сучасного інтер'єру. Потужне і ефективне освітлення. Стельовий світильник. Lucide Toledo 3Xe27. забезпечує відповідне освітлення завдяки трьом джерелам світла о...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 20 см |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 100 мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 20 196 ₴

