Підвісна лампа Luces Exclusivas GODOY LE41642

- В наявності
- Код: 107935117
20 694 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS GODOY Лампа підвісна (LE41642). Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, створюючи відповідну атмосферу і підкреслюючи стиль кожного приміщення. Серед широкого асортименту доступних на ринку стельових світильників, вирізняється. LUCES EXCLUSIVAS GODOY Лампа підвісна (LE41642). , яка поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Це відмінний вибір для віталень, їдалень і спалень. Параметри світла. Лампа підвісна. GODOY LE41642. пристосована для роботи з джерелом світла LED. Завдяки цьому можна в ній використовувати лампочку бажаної потужності і кольору, що забезпечує...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 60 см |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K |
- Ціна: 20 694 ₴

