Підвісна лампа Elstead Klcity Loftpm стильна Klcityloftpm

- В наявності
- Код: 83938038
12 323 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Lampa Klcity Loftpm. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи приміщенням неповторний клімат і стиль. Завдяки їх різноманітності, ми можемо їх підібрати до різних оформлень і приміщень, таких як вітальня, спальня, кухня чи ванна кімната. Однією з унікальних моделей, доступних на ринку, є Elstead Lampa Klcity Loftpm, яка поєднує в собі елегантність і сучасність. Параметри світла. Elstead Lampa Klcity Loftpm характеризується високою ефективністю освітлення завдяки використанню одного джерела світла з максимальною потужністю 60W. Використовує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 49 мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 12 323 ₴

