Підвісна лампа Luces Exclusivas Bonao 3xE27 чорна/бурштинова LE42643

- В наявності
- Код: 132939933
21 534 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Luces Exclusivas ліхтар підвісний Bonao 3xΕ27 чорний/янтарний (LE42643). Стельові світильники є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, впливаючи на його атмосферу та функціональність. Правильно підібране стельове освітлення може повністю змінити характер приміщення, підкреслюючи його естетичні якості та забезпечуючи необхідну кількість світла для повсякденних справ. Одним з таких унікальних продуктів є. Luces Exclusivas ліхтар підвісний Bonao 3xΕ27. , який внесе до кожного інтер'єру сучасний і стильний акцент. Параметри світла. Luces Exclusivas ліхтар підвісний Bonao. була...
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 30 см |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 12W, 36W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 21 534 ₴

