Підвісна лампа Ummo Kop KPE422P0

- В наявності
- Код: 100913154
36 336 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ummo Kop (KPE422P0). Люстри відіграють ключову роль у кожному інтер'єрі, не лише забезпечуючи освітлення, але й додаючи характеру та стилю приміщенням. Сучасні підвісні світильники - це відмінний вибір для тих, хто цінує поєднання функціональності з естетикою. Пропонуємо. Ummo Kop (KPE422P0). - унікальна модель, яка вражає своїм дизайном та ефективністю. Світлові параметри та продуктивність. Люстра. Ummo Kop (KPE422P0). пропонує вражаючу яскравість завдяки. чотирьом джерелам світла. Оснащена лампочками потужністю до 5W кожна, гарантує достатнє освітлення навіть...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 41 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 5 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 36 336 ₴



