Підвісна лампа Azzardo Zyta 2 S алюміній чорний Ø26 Az2301Az2600

- В наявності
- Код: 82488983
23 687 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Zyta 2 S Pendant Alu Стельова конструкція Алюміній 2301 Az 2600 Абажур Чорний Діаметр 26. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, формуючи атмосферу та функціональність приміщень. Вони можуть виконувати як роль основного джерела світла, так і декоративного елемента, що підкреслює стиль і характер простору. Серед різноманітних варіантів, доступних на ринку, підвісні світильники користуються величезною популярністю завдяки своїй універсальності та можливостям оформлення. Світло з високою ефективністю. Azzardo Zyta 2 S Pendant. це підвісний світильник, який забезпечує відмінне освітлення...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 26 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | MD2300-2S BK |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 23 687 ₴

