Плафон EGLO COPILLOS LED 5x5,4W 3000K чорний/прозорий 39874

- Немає в наявності
- Код: 100386969
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EGLO - ЛАМПА СТЕЛЬОВА COPILLOS LED 5X5,4W 3000K - ЧОРНИЙ/ТРАСПАРЕНТНИЙ - 39874. Стельові лампи є ключовим елементом в оформленні інтер'єрів, забезпечуючи відповідне освітлення в різних приміщеннях. Завдяки їх різноманітним візерункам і функціям можна їх адаптувати до будь-якого стилю інтер'єру, від сучасного до класичного. Стельова лампа COPILLOS від Eglo - це відмінний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн і високу функціональність. Унікальні параметри світла. Одним з найважливіших аспектів кожної стельової лампи є її здатність освітлювати простір. Стельова лампа...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 4 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 9 999 ₴

