Плафон EGLO VALPARAISO 8XE14 хром/прозорий 39489

- Немає в наявності
- Код: 100435745
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EGLO - ЛАМПА СТЕЛЕВА VALPARAISO 8XE14 - ХРОМ/ПРОЗОРИЙ - 39489. Освітлення стелі відіграє ключову роль в оформленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер і забезпечуючи відповідну кількість світла. Плафони є одними з найпопулярніших варіантів, які чудово підходять для різних приміщень, від вітальні до спальні. Вони не тільки функціональні, але й естетично привабливі. Пропонуємо лампу стельову EGLO Valparaiso, яка поєднує в собі елегантність і ефективність. Параметри світла. Лампа стельова Valparaiso оснащена 8 джерелами світла, які...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Стельові |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 48 мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

