Плафон Eglo Principe LED 39402

- Немає в наявності
- Код: 74326050
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Principe Led 39402. Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише функціональне освітлення, але й впливаючи на характер і атмосферу приміщень. Вибір відповідної люстри може підкреслити стиль даного інтер'єру, а також підвищити його комфорт використання. Eglo Principe Led 39402. - це відмінний вибір для тих, хто шукає поєднання сучасного дизайну з елегантністю glamour. Параметри світлового потоку. Люстра Eglo Principe Led 39402. забезпечує високу ефективність освітлення завдяки використанню. інтегрованого модуля LED. Люстра випромінює світло...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 12.5 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 12 см |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 15 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 9 999 ₴

