Світильник Yaskr Flexia LED настінний чорний 60см WL0121MBK

- Немає в наявності
- Код: 174565249
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник Flexia 1xLED IP44 Черный WL0121-M-BK. Светильник Flexia 1xLED IP44 Черный WL0121-M-BK. це стильний і функціональний світильник, який ідеально підійде для сучасних інтер'єрів, особливо у ванних кімнатах та інших вологих приміщеннях. Оснащений інтегрованим джерелом світла LED потужністю 18W, світильник забезпечує яскравість на рівні 1637 люменів, випромінюючи приємне, нейтральне світло з температурою 3500K. Завдяки ступеню захисту IP44 лампа стійка до вологи та бризок води, а можливість обертання на 350° та широкий кут світіння 90° дозволяє точно спрямувати потік світла, туди...
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Кріплення |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

