Станок шліфувальний Optimum GU 20 3101515

- Немає в наявності
- Код: 44264919
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Optimum GU 20 3101515. Шліфувальні та полірувальні машини - це інструменти, які знаходять широке застосування як у ремеслі, так і в промисловості. Завдяки їм ми можемо точно обробляти різноманітні матеріали, такі як метал чи дерево. У цьому описі ми ближче розглянемо модель Optimum GU 20 3101515, яка є відмінним прикладом надійного виконання та продуктивності. Продуктивність та застосування. Модель Optimum GU 20 3101515 - це столова шліфувальна машина, яка підійде як для ремісничих майстерень, так і для промисловості. Цей інструмент дозволяє точно шліфувати різноманітні матеріали завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum Nutrition |
| Діаметр диска | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Вага | 19 кг |
| Параметры сети | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання (RPM) | 2850 |
| Марка | Optimum Nutrition |
| Потужність | 600 |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Настільні шліфувальні машини |
- Ціна: 9 999 ₴


