Годинник Casio міцний чоловічий DW-B5600G-1ER

- Немає в наявності
- Код: 141846072
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
CASIO DW-B5600G -1ER. Новий. G-SHOCK DW-B5600G-1ER. для всіх, хто веде активний спосіб життя. Сірий та чорний кольори в прямокутному корпусі - це нова версія популярного "кубика". Міцний, надійний годинник, стійкий до зовнішніх умов, ударостійкий та водонепроникний. Завдяки вбудованому передавачу Bluetooth годинник можна підключити до смартфона, отримуючи додаткові функції, такі як "знайти телефон", що дозволяє локалізувати свій смартфон. Годинник має кварцовий механізм, що живиться від батареї. Цифровий циферблат покритий міцним мінеральним склом, а вся конструкція виконана на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Колір | Синій |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Цифрові |
| Водонепроникність | 200 м |
| Висота корпусу | 13 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина браслета | 157 мм |
| Довжина ремінця частина з отворами | 125 мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 85 мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ремінця | Пластик |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | CASIO DW-B5600G-1ER |
| Стиль | Спортивні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Функції | Підсвітка, Секундомір, Таймер, Дата |
| Колір ремінця | Синій |
| Колір циферблата | Чорний |
| Ширина корпусу | 43 мм |
| Ширина кріплення | 26 мм |
- Ціна: 9 999 ₴





