Годинник Adriatica стильний чоловічий A8269.2253Q

- Немає в наявності
- Код: 149018839
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВИЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ Чоловічий годинник ADRIATICA A8269.2253Q На ремінці. Годинник ADRIATICA A8269.2253Q. ➡️Механізм. : Кварцовий механізм ETA F06, що забезпечує точний і надійний хід. ➡️Гарантія. : 2-річна гарантія виробника, що підкреслює якість і довговічність годинника. ➡️Водонепроникність. : Годинник водонепроникний до 50 м (5 бар), що означає стійкість до випадкових бризок і короткочасних занурень. ➡️Колір корпусу: Двотональний - срібний і золотий, що надає елегантного і вишуканого характеру. ➡️Матеріал корпусу. : Сталь з покриттям PVD, що підвищує міцність і додає естетичного...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adriatica |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Срібний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50 м |
| Висота корпусу | 9 мм |
| Довжина браслета | 166 мм |
| Довжина ремінця частина з отворами | 115 мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 90 мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | A8269.2253Q |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Дата, Фази місяця, Водонепроникний |
| Колір | Сріблястий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Колір циферблата | Білий |
| Ширина корпусу | 44 мм |
| Ширина кріплення | 22 мм |
- Ціна: 9 999 ₴


