Годинник Bulova 96B445 чоловічий

- Немає в наявності
- Код: 174456620
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Bulova 96B445. Годинник. Bulova 96B445. це поєднання елегантності та функціональності, яке робить його ідеальним доповненням до будь-якого стилю. Незалежно від нагоди, ця класична модель безумовно підкреслить індивідуальність та характер її власника. Варто звернути увагу на кілька ключових рис, які вирізняють цей годинник на фоні інших. Тип годинника. Модель. Bulova 96B445. належить до категорії. аналогових годинників, які поєднують в собі елегантність та функціональність. Ось кілька популярних типів годинників: аналогові годинники, класичні моделі зі стрілками, цифрові годинники, що демонструють...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bulova |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 30 м |
| Висота корпусу | 6 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Застежка | На пряжку |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | 96B445 |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Сапфірове |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Функції | Дата, Водонепроникний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Колір циферблата | Чорний |
| Ширина корпусу | 29 мм |
- Ціна: 9 999 ₴


