Шліфмашина Majster MP0016

- Немає в наявності
- Код: 145993808
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Majster MP0016. Шліфувальні та полірувальні машини є невід'ємною частиною обладнання кожної професійної майстерні та домашнього майстра. Завдяки їм роботи, пов'язані з обробкою поверхонь, стають легшими та точнішими. Одним з таких надійних інструментів є Majster MP0016, який вирізняється своєю універсальністю та міцністю виконання. Універсальність та застосування. Majster MP0016 - це шліфувальна машина, яка чудово підходить для шліфування стін та стель. Завдяки можливості регулювання обертів та телескопічній ручці, цей інструмент ідеальний для...
| Размеры | |
|---|---|
| Вага | 4.1 кг |
| Основні | |
| Діаметр диска | 225 мм |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметры сети | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 4 |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів, Транспортувальний кейс у комплекті |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 1800 |
| Марка | Majster |
| Потужність | 1700 |
| Живлення | Мережева |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Тип | Кутові шліфмашини |
| Шум | 85 дБ |
- Ціна: 9 999 ₴



