Ноутбук Dell Vostro 5640 16" i5 16GB 512GB Win11 N1002VNB5640EMEA01_MYS

- Немає в наявності
- Код: 185662553
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Dell Vostro 5640 i5-120U 16"FHD+ IPS 60Hz 250nits Matt 16GB DDR5 5200 SSD512 Intel Graphics 54Wh W11Pro 3Y Pro Support + Миша Dell. Технічні параметри. Процесор. Тип процесора: , Intel Core 5. Кількість ядер процесора: , 10. Максимальна тактова частота процесора: , 5 GHz. Кеш процесора: , 12 MB. Модель процесора: , 120U. Ефективні ядра: , 8. Базова потужність процесора: , 15 W. Генерація процесора: , Intel Core (Series 1). Продуктивні ядра: , 2. Виробник процесора: , Intel. Максимальна турбопотужність: , 55 W. Частота базового ядра з високою продуктивністю: , 1,4 GHz, 0,9 GHz. Тип...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | N1002VNB5640EMEA01_MYS |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Марка | Dell |
| Мoдель | Vostro 5640 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1230U |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 9 999 ₴










