Стаціонарний комп’ютер Actina PB ENDORFY 12400F 32GB 1TB ArcB580 600W KOMACNGIP0172

- Немає в наявності
- Код: 179910984
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Actina PB ENDORFY. Процесор. Intel® Core™ i5-12400F. Оперативна пам'ять. 32 GB. Жорсткий диск. 1TB. Графіка Intel ARC B580. МОЦІ FPS НА ВИТЯГНЕННІ РУКИ! Ігрові комплекти від ACTINA - це справжня потуга, що гарантує незрівнянні значення FPS в кожній конфігурації найбільш вимогливих ігор Triple-A. МАЙСТРИ. СВІТУ. ІГРОВИХ. Actina підтримує. найважливіші. події. ігрові. та кіберспортивні в. Європі. НАЙКРАЩІ. КОМПОНЕНТИ. Ігрові конфігурації на основі найвищої якості комплектуючих, що забезпечують продуктивність, якої очікують професійні гравці. ЯКІСТЬ. ВИКОНАННЯ...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Intel Arc B580 |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 192 GB |
| Мoдель | KOMACNGIP0172 |
| Потужність вбудованого блока живлення | 600 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 12 |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Порти | 1x RJ-45 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник.1 | Actina |
| Процесор | Intel Core i5-12400F |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сікет процесора | Socket LGA 1700 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Тип пристрою | Споживчий |
| Частота процесора | 2,5 GHz |
| Чипсет | Intel B760 |
- Ціна: 9 999 ₴



