Ноутбук Dell Inspiron 7640 16" Ultra 9 32GB 2TB Win11 76409237

- Немає в наявності
- Код: 186847552
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dell I7640-9237BLU Ultra 9 185H 16" WUXGA Touch 32GB SSD2TB BT BLKB FPR Wi. Dell. Час відправки (в годинах): 24. Продуктивність-ядро Макс. частота Turbo: 3,8 GHz. Виробник процесора: Intel. Продуктивний-ядро Макс. частота Turbo: 5,1 GHz. Основна потужність процесора: 45 W. Продуктивні ядра: 6. Низька енергетична ефективність - ядро Макс. частота Turbo: 2,5 GHz. Ефективні ядра: 8. Частота базового ядра з високою продуктивністю: 1,8 GHz, 2,3 GHz. Генерація процесора: Intel Core Ultra (Серія 1). Ядра з низькою енергетичною ефективністю: 2. Максимальна потужність turbo: 115 W...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 250.6 мм |
| Код виробника | 76409237 |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Dell nspiron 7640 |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 185H |
| Мультимедіа | Сенсорний екран |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 9 999 ₴

