Відеокарта Nvidia Msi GeForce RTX 5070 Ti EXPERT OC 16GB DLSS 4 GEFORCERTX5070TI16GEXPERT

- Немає в наявності
- Код: 186253857
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MSI GeForce RTX 5070 Ti EXPERT OC 16GB DLSS 4. MSI GeForce RTX 5070 Ti EXPERT OC. це потужна графічна карта, яка поєднує в собі. потужну обчислювальну потужність. та інноваційні технології. Створена для гравців і професіоналів, пропонує виняткові враження як у іграх, так і в графічних додатках. Завдяки використанню сучасних рішень, таких як. DLSS. і. Ray Tracing. , ця модель задовольняє потреби навіть найвимогливіших користувачів. Продуктивність. Графічна карта на базі. чіпсета GeForce RTX 5070 Ti. забезпечує. виняткову продуктивність. , яка задовольнить навіть...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина, мм | 319 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Максимальне споживання | 300 Вт |
| Марка | MSI |
| Мoдель | GeForce RTX 5070 Ti Expert OC |
| Обсяг пам'яті | 16 GB |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник.1 | Nvidia |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | GeForce RTX 5070 Ti |
| Шина даних | 256bit |
- Ціна: 9 999 ₴


