Ноутбук HP Victus 16-s0284nw 16,1" Ryzen7 16GB 512GB Win11 AZ5S2EA

- Немає в наявності
- Код: 175583488
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики: Процесор: AMD Ryzen™ 7 7840HS (8 ядер, 16 потоків, 3.80–5.10 GHz, 24 MB кешу). Оперативна пам'ять: 16 GB (DDR5, 5600 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті: 32 GB. Кількість слотів пам'яті (всього / вільно): 2/0. SSD диск M.2 PCIe: 512 GB. Сенсорний екран: Ні. Тип екрану: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану: 16,1". Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (Full HD). Частота оновлення екрану: 144 Hz. Яскравість матриці: 250 cd/m². Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 4050; AMD Radeon™ Graphics. Пам'ять відеокарти: 6 GB GDDR6. Звук: Вбудовані стереодинаміки;...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 259 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 45% NTSC |
| Додаткові функції | Підсвічування клавіатури, Мультитач тачпад, Цифрова клавіатура |
| Ємність акумулятора | 70Wh мА/год |
| Код виробника | AZ5S2EA |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість комірок акумулятора | 4 |
| Кеш процесора | 16MB |
| Максимальний час роботи | 7,45h |
| Марка | HP |
| Мoдель | Victus 16-s0284nw |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4060 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | 8 |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 2x USB 3.0, 1x RJ-45, DC-in (вхід живлення), Вихід аудіо, 1x USB 3.0 (Тип-C) |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір | Сріблястий |
| Колір підсвічування клавіатури | RGB |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 5100MHz |
| Яскравість матриці | 250 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴






