Стаціонарний комп'ютер Actina PB MSI 7700/32GB/1TB/RX7800XT/750W KOMACNGIP0149

- Немає в наявності
- Код: 179321474
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Тактування процесора: 3,8 GHz. Виробник процесора: AMD. Модель процесора: 7700. Кількість потоків: 16. Тип процесора: AMD Ryzen™ 7. Максимальне тактування процесора: 5,3 GHz. Кількість ядер процесора: 8. Тип пам'яті процесора: L3. Кеш процесора: 32 MB. Генерація процесора: AMD Ryzen 7000 Series. Сокет процесора: Сокет AM5. Кількість процесорів: 1. Основна потужність процесора: 65 W. Графіка. NVIDIA GameWorks VR: Так. Технологія CUDA: Так. Модель вбудованої графічної карти: AMD Radeon Graphics. NVIDIA G-SYNC: Так. Модель дискретної графічної карти: AMD Radeon RX 7800 XT. Пам'ять карти...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Radeon RX 7800 XT |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 256 GB |
| Марка | Actina |
| Мoдель | KOMACNGIP0149 |
| Потужність вбудованого блока живлення | 750 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 16 |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7700 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сікет процесора | Socket AM5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Тип пристрою | Споживчий |
| Частота процесора | 3,8 GHz |
| Чипсет | AMD B650 |
- Ціна: 9 999 ₴










