Стаціонарний комп'ютер Actina PB ENDORFY 7900/32GB/2TB/RTX5070/750W KOMACNGIP0240

- В наявності
- Код: 182344457
136 946 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Тип процесора: AMD Ryzen™ 9. Кеш процесора: 64 МБ. Кількість ядер процесора: 12. Модель процесора: 7900. Виробник процесора: AMD. Основна потужність процесора: 65 Вт. Генерація процесора: AMD Ryzen 7000 Series. Кількість потоків: 24. Максимальна тактова частота процесора: 5,4 ГГц. Тактова частота процесора: 3,7 ГГц. Тип пам'яті процесора: L3. Сокет процесора: Сокет AM5. Кількість процесорів: 1. Графіка. NVIDIA G-SYNC: Так. Вбудована графічна карта: Так. Модель дискретної графічної карти: NVIDIA GeForce RTX 5070. NVIDIA GameWorks VR: Так. Виробник вбудованого графічного процесора: AMD. Пам'ять...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Geforce RTX 5070 |
| Жорсткий диск | 2TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 192 GB |
| Мoдель | PB ENDORFY |
| Потужність вбудованого блока живлення | 750 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 12 |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник.1 | Actina |
| Процесор | AMD Ryzen 9 7900 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Сікет процесора | Socket AM5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR7 |
| Тип пристрою | Споживчий |
| Частота процесора | 3,7 GHz |
| Чипсет | AMD B650 |
- Ціна: 136 946 ₴










