Стаціонарний комп'ютер Actina PB MSI 7500F/32GB/1TB/RTX4060/650W KOMACNGIP0145

- Немає в наявності
- Код: 179321420
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Максимальна тактова частота процесора: 5 GHz. Сокет процесора: Сокет AM5. Кількість процесорів: 1. Тактова частота процесора: 3,7 GHz. Тип процесора: AMD Ryzen™ 5. Основна потужність процесора: 65 W. Виробник процесора: AMD. Кількість потоків: 12. Модель процесора: 7500F. Кількість ядер процесора: 6. Покоління процесора: AMD Ryzen 7000 Series. Тип пам'яті процесора: L3. Кеш процесора: 32 MB. Графіка. Модель дискретної відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 4060. Технологія CUDA: Так. Кількість дискретних відеокарт: 1. AMD FreeSync: Ні. Дискретна відеокарта: Так. Тип дискретної карти...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | GeForce RTX 4060 |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 256 GB |
| Мoдель | KOMACNGIP0145 |
| Потужність вбудованого блока живлення | 650 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник.1 | Actina |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7500F |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сікет процесора | Socket AM5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6 |
| Частота процесора | 3,7 GHz |
| Чипсет | AMD B650 |
- Ціна: 9 999 ₴










