Стаціонарний комп'ютер Actina View 7700/32GB/1TB/RX9070/750W/W11H KOMACNGIP0330

- В наявності
- Код: 182958288
120 334 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Основна потужність процесора: 65 Вт. Максимальна тактова частота процесора: 5,3 ГГц. Покоління процесора: AMD Ryzen 7000 Series. Кеш процесора: 32 МБ. Кількість ядер процесора: 8. Кількість потоків: 16. Модель процесора: 7700. Виробник процесора: AMD. Тактова частота процесора: 3,8 ГГц. Тип пам'яті процесора: L3. Тип процесора: AMD Ryzen™ 7. Кількість процесорів: 1. Сокет процесора: Сокет AM5. Графіка. Виробник вбудованого графічного процесора: AMD. Модель дискретної графічної карти: AMD Radeon RX 9070. Технологія CUDA: Ні. NVIDIA GameWorks VR: Ні. NVIDIA G-SYNC: Ні. Вбудована карта...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Radeon RX 9070 |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Максимально підтримувана кількість пам'яті RAM | 192 GB |
| Марка | Actina |
| Мoдель | View |
| Потужність вбудованого блока живлення | 750 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | Немає |
| Пам'ять RAM | 32 GB |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7700 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сікет процесора | Socket AM5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип пам'яті RAM | DDR5 |
| Тип пам'яті RAM відеокарти | GDDR6 |
| Тип пристрою | Споживчий |
| Частота процесора | 3,8 GHz |
| Чипсет | AMD B650 |
- Ціна: 120 334 ₴










