Стаціонарний комп'ютер Actina View 9900x3D 64GB 2TB RTX5090 1000W W11H KOMACNGIP0311

- В наявності
- Код: 182412043
349 543 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Тактування процесора: 4,4 GHz. Модель процесора: 9900X3D. Генерація процесора: AMD Ryzen 9000 Series. Тип процесора: AMD Ryzen™ 9. Кількість ядер процесора: 12. Кеш процесора: 128 MB. Виробник процесора: AMD. Кількість процесорів: 1. Сокет процесора: Сокет AM5. Тип пам'яті процесора: L3. Максимальне тактування процесора: 5,5 GHz. Основна потужність процесора: 120 W. Кількість потоків: 24. Графіка. Підтримка графічної карти Open GL: Так. Модель вбудованої графічної карти: AMD Radeon Graphics. Технологія CUDA: Так. NVIDIA G-SYNC: Так. AMD FreeSync: Так. Тип виділеної графічної карти:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | GeForce RTX 5090 |
| Жорсткий диск | 2TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 256 GB |
| Марка | Actina |
| Мoдель | View |
| Потужність вбудованого блока живлення | 1000 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 32 |
| Оперативна пам'ять | 64 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Процесор | AMD Ryzen 9 9900X3D |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Сікет процесора | Socket AM5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR7 |
| Тип пристрою | Споживчий |
| Частота процесора | 4,4 GHz |
| Чипсет | AMD X870 |
- Ціна: 349 543 ₴










