Стаціонарний комп'ютер Actina PB ENDORFY 265F 32GB 2TB RTX5080 850W KOMACNGIP0270

- В наявності
- Код: 182412041
179 018 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Виробник процесора: Intel. Сокет процесора: LGA 1851 (Socket V1). Максимальна тактова частота Turbo: 5,2 GHz. Кількість процесорів: 1. Максимальна тактова частота ядра Turbo: 4,6 GHz. Базова тактова частота ядра з високою продуктивністю: 2,4 GHz, 1,8 GHz. Продуктивні ядра: 8. Генерація процесора: Intel Core Ultra (Series 2). Ефективні ядра: 12. Максимальна потужність Turbo: 182 W. Базова потужність процесора: 65 W. Тип пам'яті процесора: Smart Cache. Кеш процесора: 36 MB. Модель процесора: 265F. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Кількість ядер процесора: 20. Тактування...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | GeForce RTX 5080 |
| Жорсткий диск | 2TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 20 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 256 GB |
| Марка | Actina |
| Мoдель | PB ENDORFY |
| Потужність вбудованого блока живлення | 850 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 16 |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 265F |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Сікет процесора | Socket V1 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR7 |
| Тип пристрою | Споживчий |
| Частота процесора | 1,8 GHz |
| Чипсет | Intel Z890 |
- Ціна: 179 018 ₴










