Стаціонарний комп'ютер Actina PB ICUE I7-14700KF 32GB 2TB RTX5080 1000W KOMACNGIP0218

- В наявності
- Код: 182412036
197 770 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Максимальна тактова частота процесора: 5,6 GHz. Кількість ядер процесора: 20. Тип пам'яті процесора: Smart Cache. Тип процесора: Intel® Core™ i7. Кількість потоків: 28. Сокет процесора: LGA 1700. Тактова частота процесора: 2,5 GHz. Кеш процесора: 33 MB. Модель процесора: i7-14700KF. Генерація процесора: Intel Core i7-14xxx. Базова частота ядра з високою продуктивністю: 3,4 GHz, 2,5 GHz. Максимальна частота Turbo для продуктивних ядер: 5,5 GHz. Кількість процесорів: 1. Ефективні ядра: 12. Максимальна потужність Turbo: 253 W. Базова потужність процесора: 125 W. Продуктивні ядра: 8. Продуктивність-ядро...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | GeForce RTX 5080 |
| Жорсткий диск | 2TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 20 ядер |
| Максимально підтримувана кількість пам'яті RAM | 256 GB |
| Марка | Actina |
| Мoдель | PB ICUE |
| Потужність вбудованого блока живлення | 1000 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Пам'ять RAM | 32 GB |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Процесор | Intel Core i7-14700KF |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сікет процесора | Socket LGA 1700 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип пам'яті RAM | DDR5 |
| Тип пам'яті RAM відеокарти | GDDR7 |
| Тип пристрою | Споживчий |
| Частота процесора | 2,5 GHz |
| Чипсет | Intel Z790 |
- Ціна: 197 770 ₴





