Стаціонарний комп'ютер Actina PB iCUE 13600KF 32GB 2TB RTX4070Ti 850W KOMAAAGIP1447

- Немає в наявності
- Код: 160173009
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
КОМП'ЮТЕР ДЛЯ ТВОЇХ ЗАВДАНЬ! БУДЬ НЕПЕРЕВЕРШЕНИМ ПІД ЧАС КОЖНОЇ ГРИ! Actina iCUE. Процесор. Intel Core i5-13600KF. Оперативна пам'ять. 32. ГБ. Жорсткий диск. 2. ТБ. Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti. МОЦІ FPS НА ВИПРОС! Ігрові комплекти від ACTINA - це справжня потужність, що гарантує. незрівнянні значення FPS. в кожній конфігурації найбільш вимогливих ігор Triple-A. МАЙСТРИ. СВІТУ ІГРОВИХ. Українські майстри змагань e-sport постійно підтверджують потужну силу комп'ютерів ACTINA під час елітних ігрових подій...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actina |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | GeForce RTX 4070 Ti |
| Жорсткий диск | 2TB SSD |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 192 GB |
| Марка | Actina |
| Мoдель | KOMAAAGIP1447 |
| Потужність вбудованого блока живлення | 850 Вт |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 12 |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Процесор | Intel Core i5-13600KF |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сікет процесора | Socket LGA 1700 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR6X |
| Тип пристрою | Споживчий |
| Частота процесора | 2,6 GHz |
| Чипсет | Intel Z790 |
- Ціна: 9 999 ₴










